موافقت بحرین با درمان شیخ قاسم در خارج + پیروزی گیتی‌پسند و مس سونگون در گام اول- انجمن مجازی مدیران بیمه و ریسک

خبرگزاری فارس: منابع بحرینی اعلام کردند که دولت بحرین با انتقال آیت‌الله شیخ «عیسی قاسم»، رهبر معنوی شیعیان این کشور به خارج برای درمان بیماری وی موافقت کرده است
از خرداد سال ۱۳۹۵ دولت بحرین پس از سلب تابعیت آیت‌الله عیسی قاسم، شهرک «الدراز»، محل سکونت آیت‌الله را به محاصره خود درآورده و از سال گذشته نیز دادگاه بحرین وی را به بازداشت خانگی محکوم کرد که از آن زمان به بعد وضعیت جسمانی آیت‌الله وخیم شده و سال گذشته نیز پس از انتقال به بیمارستان تحت عمل جراحی قرار گرفته بود.

خبرگزاری فارس: منابع بحرینی اعلام کردند که دولت بحرین با انتقال آیت‌الله شیخ «عیسی قاسم»، رهبر معنوی شیعیان این کشور به خارج برای درمان بیماری وی موافقت کرده است.

در همین رابطه «جمعیت الوفاق» و «ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه» در بیانیه‌های جداگانه‌ای اعلام کردند که دولت بحرین مسئول سلامت و جان آیت‌الله عیسی قاسم است.

وبگاه «مرأة البحرین» به نقل از «خالد بن أحمد»، وزیر خارجه بحرین گزارش داد که دولت این کشور با درمان بیماری آیت‌الله عیسی قاسم در خارج موافقت کرده است.

منابع بحرینی اخیرا گزارش دادند که آیت‌الله عیسی قاسم به دلیل وخامت حالش به بیمارستان منتقل شده است.

——————-

 خبرگزاری تسنیم: هفته اول فصل جدید لیگ برتر فوتسال از ساعت 18 امروز (جمعه) با برگزاری پنج دیدار همزمان پیگیری شد که هر دو مدعی اصلی قهرمانی یعنی گیتی‌پسند و مس سونگون، فصل را با پیروزی آغاز کردند
*سن‌ایچ ساوه 3 – اهورا بهبهان صفر
گل‌ها: علی مروتی، رشید قلی‌پور و جواد اصغری‌مقدم برای سن‌ایچ

*مقاومت قرچک 2 – شرکت ملی حفاری ایران 5
گل‌ها: حمید پورجاوید و محمدنجف زندی برای مقاومت و علیرضا رفیعی‌پور، شهاب طالبی، پیمان حفیظی (2 گل) و وحید کاظمی برای حفاری

هفته اول مسابقات از روز گذشته آغاز شد که فرش‌آرای مشهد موفق شد شهروند ساری را با نتیجه 6 بر 2 شکست دهد. پرونده هفته نخست بازی‌ها از ساعت 18 فردا و دیدار تیم‌های شهرداری ساوه و سوهان محمدسیمای قم بسته خواهد شد.

*پارسیان شهر قدس 2 – مس سونگون ورزقان 3
گل‌ها: امین مجیدی‌پور و ناصر حاجی برای پارسیان و سعید تقی‌زاده (2 گل) و بهمن جعفری و برای مس

*گیتی‌پسند اصفهان 2 – مقاومت البرز یک
گل‌ها: علیرضا جوان و مهران عالیقدر برای گیتی‌پسند و فرشاد کلاه‌کج برای مقاومت

 خبرگزاری تسنیم: هفته اول فصل جدید لیگ برتر فوتسال از ساعت 18 امروز (جمعه) با برگزاری پنج دیدار همزمان پیگیری شد که هر دو مدعی اصلی قهرمانی یعنی گیتی‌پسند و مس سونگون، فصل را با پیروزی آغاز کردند. نتایج این بازی‌ها به شرح زیر است:

*آذرخش بندرعباس 4 – لبنیات ارژن شیراز 3
گل‌ها: علی عابدین (2 گل)، مهرداد قنبرزاده و سیدمصطفی فخری (بازیکن حریف) برای آذرخش و سید مصطفی فخری، محمد زارعی و حمید قهرمانی برای ارژن

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *