منتقدان به تماشای فیلم جدید فرهادی نشستند + وریا غفوری و فرشید اسماعیلی در تیم ماه آسیا- انجمن مجازی مدیران بیمه و ریسک

سینما سینما: شب گذشته فیلم سینمایی «همه می‌دانند» جدیدترین ساخته سینمایی اصغر فرهادی برای گروه اندکی از منتقدین مطرح فرانسوی به نمایش درآمد
سینما سینما: شب گذشته فیلم سینمایی «همه می‌دانند» جدیدترین ساخته سینمایی اصغر فرهادی برای گروه اندکی از منتقدین مطرح فرانسوی به نمایش درآمد. این جلسه نمایش فیلم که شب گذشته در پاریس صورت گرفت، تعدادی از منتقدین سرشناس فرانسوی به تماشای ساخته جدید فرهادی نشستند که با واکنش‌های متفاوت و مثبتی از سوی آن‌ها همراه بود.

محمد حقیقت فیلمساز و منتقد ایرانی حاضر در این جلسه با اشاره به این نمایش گفت: اصغر فرهادی فیلمساز بین‌المللی ایران روز به روز موفقیتش افزوده می‌شود. او با فیلم جدید خود این را به همه ثابت کرد که موفقیت‌های گذشته اتفاقی نبوده است.

بنابراین گزارش، همه می‌دانند فیلمی در ژانر تریلر روان‌شناختی به نویسندگی و کارگردانی اصغر فرهادی است. این فیلم که هشتمین فیلم بلند فرهادی است به زبان اسپانیایی ساخته شده و بازیگرانی همچون خاویر باردم و پنلوپه کروز در آن ایفای نقش می کنند. همه می‌دانند نخستین بار در جشنواره فیلم کن ۲۰۱۸ اکران خواهد شد و به عنوان فیلم افتتاحیه نیز به نمایش درخواهد آمد. این فیلم دومین فیلم اسپانیایی زبانی خواهد بود که در تاریخ جشنواره فیلم کن به عنوان فیلم افتتاحیه انتخاب شده‌است.

حقیقت در ادامه گفت: بازتاب‌ها و نظرات منتقدان پس از تماشای فیلم بسیار مثبت بود. حال باید منتظر نخستین نمایش جهانی آن در افتتاحیه جشنواره کن باشیم. قطعا اتفاقات مثبتی در انتظار این فیلم خواهد بود.

——————-

ورزش سه: وریا غفوری، مدافع استقلال که در چند ماهه گذشته جزو بهترین فوتبالیست های ایران بوده و نمایش موفقی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا داشته است، از دید سایت فوتبال ترایب در تیم ماه آسیا قرار گرفت

وریا غفوری و فرشید اسماعیلی در تیم ماه آسیا

اسماعیلی و وریا غفوری تنها بازیکنان ایرانی هستند که نامش در تیم ماه سایت فوتبال ترایب به چشم می خورد و ایران نماینده دیگری در این انتخاب ندارد.

وریا غفوری و فرشید اسماعیلی در تیم ماه آسیا

همچنین فرشید اسماعیلی هم موثرترین مهره هجومی استقلال در ماه های اخیر بوده است، نامش در تیم ذخیره های این سایت به چشم می خورد.

ورزش سه: وریا غفوری، مدافع استقلال که در چند ماهه گذشته جزو بهترین فوتبالیست های ایران بوده و نمایش موفقی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا داشته است، از دید سایت فوتبال ترایب در تیم ماه آسیا قرار گرفت.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *