فرهاد مجیدی دستیار کرانچار می‌شود؟ + عرضه دوربین فیلمبرداری ۳۶۰ درجه با دقت ۵.۲K- انجمن مجازی مدیران بیمه و ریسک

خبرگزاری فارس: مسئولان تیم ملی امید این روزها در تدارک انتخاب کمک‌های زلاتکو کرانچار هستند و مذاکراتی را هم با برخی از مربیان برای قرارگرفتن در کادر فنی تیم المپیک انجام داده‌اند
تیم ملی برای مسابقات آسیایی جاکارتا آماده می‌شود.

فرهاد مجیدی یکی از این نفراتی است که مد نظر زلاتکو کرانچار است و مدیران تیم امید هم با وی تماس گرفته و برای حضور او در این تیم پیشنهاداتی را به وی ارائه کردند.

البته مجیدی هنوز پاسخ نهایی را به مدیران هماهنگی امور تیم ملی امید نداده و از آنها چند روز فرصت خواسته است.

خبرگزاری فارس: مسئولان تیم ملی امید این روزها در تدارک انتخاب کمک‌های زلاتکو کرانچار هستند و مذاکراتی را هم با برخی از مربیان برای قرارگرفتن در کادر فنی تیم المپیک انجام داده‌اند.

——————-

خبرگزاری مهر: تازه ترین دوربین فیلمبرداری شرکت گوپرو با قابلیت تصویربرداری ۳۶۰ درجه و دقت ۵.۲K که معادل با ۵۷۶۰ در ۲۸۸۰ پیکسل است، به تازگی روانه بازارهای جهانی شده است
شرکت سازنده در این دوربین از فناوری نوظهوری موسوم به OverCapture هم استفاده کرده که حرکت نرم، روان و بدون لرزش دوربین را ممکن می کند. برای دسترسی به تنظیمات دوربین نیز می توان از یک نمایشگر ال ای دی تک رنگ استفاده کرد.

خبرگزاری مهر: تازه ترین دوربین فیلمبرداری شرکت گوپرو با قابلیت تصویربرداری ۳۶۰ درجه و دقت ۵.۲K که معادل با ۵۷۶۰ در ۲۸۸۰ پیکسل است، به تازگی روانه بازارهای جهانی شده است.

این دوربین که GoPro Fusion نام دارد، مجهز به یک حسگر ۱۸ مگاپیکسلی و دو حسگر CMOS برای تصویربرداری دقیق ۳۶۰ درجه است.

از جمله قابلیت های این دوربین می توان به امکان افزودن کارت حافظه میکرو اس دی، microSDHC و microSDXCاشاره کرد. دوربین یادشده ضدآب بوده و می توان آن را حداکثر به میزان ۵ متر به زیر آب فرو برد.

کنترل این دوربین با استفاده از تلفن همراه و از طریق برنامه GoPro نیز ممکن است. دو نسخه از این برنامه برای گوشی های اندرویدی و iOS عرضه شده است. علاقمندان می توانند با پرداخت ۹۰۰ دلار این دوربین را خریداری کنند.

عرضه دوربین فیلمبرداری ۳۶۰ درجه با دقت ۵.۲K

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *