طنز؛ انتخاب شهردار به روش پالام پولوم پیلیش! + سئوال از وزیر اطلاعات بابت ۱۰ سال فعالیت سیدامامی- انجمن مجازی مدیران بیمه و ریسک

هومن جعفری در ستون طنز روزنامه جهان صنعت نوشت: احتمالا تا زمان رسیدن دلار به قیمت 10 هزار تومان تهران یک شهردار هم پیدا می‌کند! خجلت‌آور است که بعد از این همه مدت هنوز یک دانه شهردار نتوانسته‌ایم پیدا کنیم؟ اگر دست‌تان اینقدر خالی است بگویید چمران بیاید! اگر خالی نیست که یکی را انتخاب کنید دیگر! کوه که نمی‌خواهید بکنید
هومن جعفری در ستون طنز روزنامه جهان صنعت نوشت: احتمالا تا زمان رسیدن دلار به قیمت 10 هزار تومان تهران یک شهردار هم پیدا می‌کند! خجلت‌آور است که بعد از این همه مدت هنوز یک دانه شهردار نتوانسته‌ایم پیدا کنیم؟ اگر دست‌تان اینقدر خالی است بگویید چمران بیاید! اگر خالی نیست که یکی را انتخاب کنید دیگر! کوه که نمی‌خواهید بکنید. جن هم که نمی‌خواهید بگیرید.

یک دانه شهردار می‌خواهید انتخاب کنید که شش ماه بعد بیمار شود و برود خانه! از بین گزینه‌های باقیمانده «پالام پولوم پیلیش» کنید‌، برنده را بفرستید بهشت! «آلیسا آلیسا جینگیل آلیسا» هم بد نیست!

یک تشکری هم از دولت داشته باشیم. همیشه شنیده بودم دلار هفت تومان بوده ولی درک درستی از این واقعه نداشتیم تا الان! مرسی روحانی!

——————-

خبرگزاری تسنیم: سیدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی در تشریح سوالات خود و 2 تن از نمایندگان مجلس از حجت الاسلام محمود علوی وزیر اطلاعات، اظهار داشت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است وزیر اطلاعات در جلسه امروز کمیسیون امنیت‌ملی حضور یابد و توضیحاتی را درباره سوالات نمایندگان ارائه دهد

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس با بیان اینکه نحوه به کارگیری کاووس سیدامامی نیز از محور‌های سوال از وزیر اطلاعات است، ادامه داد: با توجه به اینکه وی 10 سال مشغول فعالیت در حوزه محیط زیست بوده، می‌خواهیم بدانیم که آیا وزارت اطلاعات در جریان این مسئله بوده یا خیر؟ اگر از فعالیت‌های وی اطلاعاتی داشته چه اقداماتی انجام داده و اگر در جریان نبوده، توضیحاتی در این باره ارائه دهد.

وی در تشریح سوال خود از وزیر اطلاعات یادآور شد: نحوه تشکیل تشکل‌های مردم نهاد محیط‌ زیستی و چگونگی ارتباط این افراد با عوامل جاسوسی کشور‌های بیگانه از جمله محور‌های سوال از وزیر اطلاعات است.

ابطحی به سوال مشترک خود و دو نفر از نمایندگان مجلس از وزیر اطلاعات اشاره کرد و گفت: بحث نحوه خروج کاوه مدنی از کشور و اینکه چگونه برخی از افراد علی‌رغم دریافت استعلام دو تابعیتی بودن و رد صلاحیت شدن از سوی وزارت اطلاعات باز هم در دستگاه‌های اجرایی مشغول به کار می شوند، از دیگر محور‌های سوال از علوی است.

خبرگزاری تسنیم: سیدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی در تشریح سوالات خود و 2 تن از نمایندگان مجلس از حجت الاسلام محمود علوی وزیر اطلاعات، اظهار داشت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است وزیر اطلاعات در جلسه امروز کمیسیون امنیت‌ملی حضور یابد و توضیحاتی را درباره سوالات نمایندگان ارائه دهد.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *