رنگ لباس تراکتورسازی و الاهلی عربستان + پلیس: اراذل و اوباش برای روز طبیعت توجیه شدند- انجمن مجازی مدیران بیمه و ریسک

خبرگزاری فارس: جلسه هماهنگی پیش از بازی دو تیم تراکتورسازی و الاهلی عربستان دقایقی پیش در محل باشگاه العین امارات شروع شد و مدیران دو تیم به همراه ناظران بازی و نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا آخرین هماهنگی ها را برای برگزاری مطلوب دیدار دو تیم مرور کردند
دروازبان تیم تراکتورسازی نیز با لباس سرمه ای رنگ در این دیدار حاضر می شود. تیم تراکتورسازی در پنجمین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا در شهر العین کشور امارات میهمان تیم الاهلی عربستان است .

خبرگزاری فارس: جلسه هماهنگی پیش از بازی دو تیم تراکتورسازی و الاهلی عربستان دقایقی پیش در محل باشگاه العین امارات شروع شد و مدیران دو تیم به همراه ناظران بازی و نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا آخرین هماهنگی ها را برای برگزاری مطلوب دیدار دو تیم مرور کردند.

در این جلسه ، کاظم محمودی مدیر تیم ، اجلال نصیری مدیر اجرایی ، محمدجواد پاینده مدیر رسانه و فرزاد نادری بعنوان مترجم از تیم تراکتورسازی حضور داشتند. طبق اعلام ناظر این دیدار، تراکتورسازی با لباس های اصلی خود یکدست قرمز رنگ مقابل یکدست سفید پوشان الاهلی بازی می کنند.

——————-

خبرگزاری میزان: سردار علیرضا لطفی با اعلام کنترل اراذل و اوباش در نوروز، گفت: آن دسته از اراذل و اوباش هایی که تعطیلات نوروز را در تهران گذرانده اند، با اشراف اطلاعاتی تحرکات آنان رصدشده و زیر نظر کامل پلیس هستند
رئیس پلیس امنیت تهران افزود: تا به حال موردی از فعالیت، عربده کشی یا ایجادت مزاحمت اینگونه افراد مشاهده نشده است.

خبرگزاری میزان: سردار علیرضا لطفی با اعلام کنترل اراذل و اوباش در نوروز، گفت: آن دسته از اراذل و اوباش هایی که تعطیلات نوروز را در تهران گذرانده اند، با اشراف اطلاعاتی تحرکات آنان رصدشده و زیر نظر کامل پلیس هستند.

وی ادامه داد: اراذل و اوباش برای امنیت شهروندان در روز طبیعت نیز روز گذشته به اداره عملیات پلیس امنیت احضار و تذکرات لازم به آنان ارائه شد.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *