تورس شاگرد هم‌تیمی سابقش می‌شود + لودریان: توافق هسته‌ای با ایران نمرده است- انجمن مجازی مدیران بیمه و ریسک

خبرگزاری تسنیم: به نقل از نشریه مارکا، طبق اعلام شبکه فاکس اسپورت MX، فرناندو تورس و باشگاه شیکاگو فایر در لیگ حرفه‌ای فوتبال آمریکا (MLS) به توافق رسیده‌اند و پیوستن این مهاجم اسپانیایی به این تیم را باید قطعی دانست
شیکاگو فایر در کنفرانس شرق لیگ حرفه‌ای آمریکا با 11 امتیاز از 11 بازی در رده هشتم قرار دارد.

خبرگزاری تسنیم: به نقل از نشریه مارکا، طبق اعلام شبکه فاکس اسپورت MX، فرناندو تورس و باشگاه شیکاگو فایر در لیگ حرفه‌ای فوتبال آمریکا (MLS) به توافق رسیده‌اند و پیوستن این مهاجم اسپانیایی به این تیم را باید قطعی دانست.

فاکس اسپورت MX با اعلام این خبر، از حصول توافق میان طرفین در مورد مسائل کلی و تداوم مذاکرات آنها بر سر جزئیات قرارداد خبر داده است.

به این ترتیب تورس به تیمی ملحق خواهد شد که تحت هدایت هم‌تیمی سابق او در اتلتیکومادرید، ویلیکو پائونوویچ صرب قرار دارد و این فرصت را خواهد داشت که در کنار ستاره سابق تیم ملی آلمان و بایرن مونیخ، باستین شواین‌اشتایگر بازی کند.

——————-

خبرگزاری فارس:  «ژان ایو لودریان» وزیر خارجه فرانسه گفت که توافق هسته‌ای با ایران نمرده است.

وی همچنین گفت که رویکرد کنونی آمریکا در برابر ایران امکان گفت‌وگو را ایجاد نخواهد کرد و به تقویت افراط‌گرایان منجر خواهد شد
خبرگزاری فارس:  «ژان ایو لودریان» وزیر خارجه فرانسه گفت که توافق هسته‌ای با ایران نمرده است.

وی همچنین گفت که رویکرد کنونی آمریکا در برابر ایران امکان گفت‌وگو را ایجاد نخواهد کرد و به تقویت افراط‌گرایان منجر خواهد شد.

این جلسه که با حضور «محمدجواد ظریف» وزیر خارجه ایران، «بوریس جانسون» وزیر خارجه انگلیس، «ژان ایو لودریان» وزیر خارجه فرانسه ، «هایکو ماس» وزیر خارجه آلمان و موگرینی برگزار شد، طرفین بر ادامه رایزنی‌ها توافق کردند.

«دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا، 18 اردیبهشت (8 ماه می) اعلام کرد که کشورش از توافق هسته‌ای با ایران خارج می‌شود وی بارها از توافق هسته‌ای با ایران (برجام) به عنوان بدترین توافق یاد کرده بود. اقدام ترامپ غیر از رژیم‌صهیونیستی و چند کشور عربی با استقبال مواجه نشد و کشورهای اروپایی هم اعلام کردند که تمامی توان خود را به کار می‌گیرند تا در توافق هسته‌ای باقی بمانند.

در نخستین‌ گام در واکنش به تصمیم ترامپ، وزرای خارجه ایران و سه کشور اروپایی با حضور «فدریکا موگرینی» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در بروکسل پایتخت بلژیک و مقر اتحادیه اروپا تشکیل جلسه دادند.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *