انهدام باند قاچاق انسان در تهران + ترکیه: تحقیق درباره حملات شیمیایی سوریه آغاز شود- انجمن مجازی مدیران بیمه و ریسک

خبرگزاری ایلنا: رییس کلانتری ۱۷۶ حسن آباد از انهدام باند قاچاق انسان خبرداد.

سرهنگ حسینی درباره جزییات این خبر گفت: در ساعت ۲۲:۴۵ شب جاری ماموران کلانتری به دو دستگاه خودرو پراید و پژو ۴۰۵ مشکوک شدند
وی ادامه داد: در بازرسی از پراید متوجه شدند ۸ نفر تبعه افاغنه در آن حضور دارند و ۱۰ نفر دیگر در پژو سوار شده بودند که چهار نفر در صندوق عقب مخفی شده بودند.

خبرگزاری ایلنا: رییس کلانتری ۱۷۶ حسن آباد از انهدام باند قاچاق انسان خبرداد.

سرهنگ حسینی درباره جزییات این خبر گفت: در ساعت ۲۲:۴۵ شب جاری ماموران کلانتری به دو دستگاه خودرو پراید و پژو ۴۰۵ مشکوک شدند .

رییس کلانتری ۱۷۶ حسن آباد خاطر نشان کرد: همه ۱۸ نفر به همراه ۲ راننده به کلانتری منتقل شدند.

——————-

خبرگزاری فارس: «بکر بوزداغ» سخنگوی دولت ترکیه اعلام کرد که باید تحقیقات درباره استفاده از سلاح‎های شیمیایی در سوریه آغاز شود
وی تاکید کرد که با توجه به اطلاعات وارده و اخبار و تصاویر به دست آمده، موضوع استفاده از سلاح های شیمیایی در سوریه مشخص است، ولی خیلی مهم است که کارشناسان درباره این مساله تحقیق کنند.

به گزارش شبکه خبری تی آر تی ترکیه، بوزداغ افزود: مهم این است که جامعه جهانی در این خصوص اقدامی مشترک انجام دهد.

منبع رسمی می گوید که ارتش سوریه در حال پیشروی سریع در دوما و غوطه شرقی است، نیازی به استفاده از هیچ نوع مواد شیمیایی ندارد.

خبرگزاری فارس: «بکر بوزداغ» سخنگوی دولت ترکیه اعلام کرد که باید تحقیقات درباره استفاده از سلاح‎های شیمیایی در سوریه آغاز شود.

خبرگزاری رسمی سوریه «سانا» به نقل از یک منبع رسمی وابسته به دولت سوریه گفت که تروریست های جیش الاسلام در وضعیت فروپاشی در دوما قرار دارند، اما رسانه‎های وابسته به آنها با جعل اخبار مربوط به حملات شیمیایی تلاش می کنند مانع پیشروی نیروهای ارتش سوریه شوند.

عناصر تروریستی در پی پیشروی ارتش سوریه در شهر «دوما» واقع در غوطه شرقی دمشق و برای فرار از شکست در دوما و نجات تروریست‏‌ها، بار دیگر سناریوی کشتار غیرنظامیان سوری و حملات شیمیایی را اجرا و دولت سوریه را به انجام آن متهم کرده‌اند.

تروریست‎های وابسته به گروهک «جیش الاسلام» مستقر در «دوما» واقع در غوطه شرقی، بامداد یکشنبه اقدام به حمله شیمیایی کردند و برخی رسانه‌‏های غربی و عربی دولت سوریه را به دست داشتن در این حمله شیمیایی جدید متهم کرده‌اند.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *