اطمینان باشگاه یوونتوس از ماندن آلگری + ناراحتی شفر و بازیکنان استقلال از باشگاه- انجمن مجازی مدیران بیمه و ریسک

ایسنا: به نقل از مدیاست، ماسیمیلیانو آلگری چهارمین فصل حضور خود در یوونتوس را پشت سر می‌گذارد. او در آستانه کسب چهارمین قهرمانی پیاپی خود در یووه است
ماروتا مدیر اجرایی یوونتوس گفت‌: رابطه بسیار خوبی با آلگری داریم و اطمینان داریم که این رابطه ادامه‌ خواهد داشت. بعد از قهرمانی در رقابت‌های سری A مذاکرات خود را شروع خواهیم کرد. شک نکنید به توافق خواهیم رسید. هدف ما ادامه‌ همکاری است.

ایسنا: به نقل از مدیاست، ماسیمیلیانو آلگری چهارمین فصل حضور خود در یوونتوس را پشت سر می‌گذارد. او در آستانه کسب چهارمین قهرمانی پیاپی خود در یووه است. خبرهای زیادی درباره جدایی آلگری از یوونتوس و حضورش در آرسنال به گوش می‌رسد. باشگاه یوونتوس اطمینان دارد که آلگری می‌ماند و این انتقال رخ نمی‌دهد.

او ادامه‌ داد: رابطه با آلگری تا الان خوب و بدون مشکل بوده است. همه چیز مهیای ادامه‌ همکاری است. می‌خواهیم قهرمانی در لیگ و جام حذفی را به هواداران هدیه دهیم.

یوونتوس برای قهرمانی در سری A تنها به یک تساوی در دو دیدار باقی‌ مانده خود نیاز دارد. این تیم به فینال جام حذفی هم راه پیدا کرده و باید برابر میلان به میدان برود.

——————-

خبرگزاری میزان: روز گذشته وینفرد شفر جمله عجیبی در نشست خبری به کار برد و گفت که بازیکنان با همه وجودشان بازی می‌کنند و پیغامی برای مدیرعامل باشگاه استقلال است

پرداخت نشدن درصدی از قراردادها باعث ناراحتی شدید شفر و بازیکنان شده است. گویا قرار بوده پیش از بازی با ذوب‌آهن مبلغی به حساب بازیکنان واریز شود، اما این اتفاق نیفتاده است. بازیکنان و شفر هم از این موضوع حسابی شاکی شده‌اند.

یکی از مدیران استقلال در این زمینه به خبرنگار ورزشی میزان گفت: پول امروز یا فردا به حساب بازیکنان واریز می‌شود و جای نگرانی نیست.

خبرگزاری میزان: روز گذشته وینفرد شفر جمله عجیبی در نشست خبری به کار برد و گفت که بازیکنان با همه وجودشان بازی می‌کنند و پیغامی برای مدیرعامل باشگاه استقلال است. منظور حرف‌های شفر را کسی ابتدا متوجه نشد، اما ظاهرا او و بازیکنانش از مدیریت باشگاه ناراحت هستند.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *